PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 4


W KOZIENICACH
slider art slider art slider art slider art

Nasze Przedszkole jest wyjątkowym miejscem dla wyjątkowych dzieci. Tworzymy atmosferę bezpieczeństwa i ciepła, gdzie Dzieci mogą się swobodnie rozwijać według swojego indywidualnego tempa – stymulujemy, a nie dopasowujemy.

  • W przedszkolu pracuje wysoko wykwalifikowana kadra – specjaliści z wielu dziedzin
  • Korzystamy z wielu metod pracy z dziećmi. Nie zamykamy się na jedną koncepcję
  • Przedszkole posiada bardzo duże sale i ogród
  • Konkursy – dzieci z sukcesami biorą udział w konkursach wewnątrz przedszkolnych
  • Bogaty i twórczy program zajęć dodatkowych (język angielski, rytmika)
  • Ważna jest dla nas ścisła współpraca z rodzicami
01

Nauka i zabawa

Jesteśmy otwarci na nowości pedagogiczne, potrzeby dzieci i rodziców
02

Zdrowe posiłki

Nasze przedszkole zapewnia dzieciom zdrowe i racjonalne żywienie
03

Przyjazne miejsce

Traktujemy każde dziecko indywidualnie, sprawiamy, że czyją się one kochane, akceptowane, szczęśliwe i z chęcią chodzą do przedszkola.
04

Bezpieczeństwo

Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo Dzieci. Wszystkie nasze meble, zabawki i pomoce dydaktyczne posiadają specjalne certyfikaty i atesty.

Nie bój się spisu, bądź na „TAK”!

Myśl samodzielnie i nie bój się spisu! To nie boli Nie chcesz się spisać? Uważasz, że spis jest niepotrzebny? Twierdzisz, że to nielegalna inwigilacja i państwo chce znać twój majątek albo wykorzystać zebrane dane do celów podatkowych? Jeśli masz opory, żeby wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań

Czytaj więcej »

Narodowy Spis Powszechny – rachmistrz

Dzwoni rachmistrz? Skorzystaj z jego pomocy! Rachmistrz spisowy to nie akwizytor, natrętny sprzedawca ani wyłudzacz danych. Kiedy do Ciebie dzwoni, robi to po, żeby Ci pomóc wypełnić obowiązek spisowy! Dlatego gdy zobaczysz, że dzwoni 22 828 88 88, odbierz telefon od rachmistrza, wysłuchaj go i od razu spisz się razem z

Czytaj więcej »

Projekt „Otwórz się na pomoc”

W ramach projektu „Otwórz się na pomoc” na stronie internetowejwww.kozienice.pl udostępniony został  poradnik „Otwórz się napomoc – pandemia”http://kozienice.pl/strona-917-otworz_sie_na_pomoc.html    orazinteraktywny film „W SIECI” poświęcony uzależnieniom od komputerahttps://echodnia.eu/radomskie/gmina-kozienice-pomoc/re   W materialefilmowym została stworzona specjalna sekcja „POSŁUCHAJ HISTORII”, wktórej przedstawione zostały historie dzieci borykających się zproblemami m.in. hejtu i przemocy w sieci, depresji, uzależnienia odalkoholu, a także część poświęcona problemowi zdrowia psychicznegorodziny w zamknięciu oraz „GRA”, gdzie zadaniem widzów jestpokierowanie losami Dominika- 12 letniego chłopca, który musizmierzyć się z własnymi słabościami i uzależnieniem od gierkomputerowych. Podjęte przez widzów decyzje w trakcie filmu mająwpływ na przebieg fabuły. Jedne wybory przybliżają Dominika dorodziny, inne sprawiają, że coraz bardziej zatapia się w świeciecyfrowego uzależnienia. To, jak zakończy się ta historia, zależywięc od widza.

Czytaj więcej »
0
Liczba oddziałów

Dzieci podzielone są na 5 oddziałów

0
Liczba dzieci

Do naszego przedszkola uczęszcza 125 dzieci, w wieku 3-6 lat

0
Liczba nauczycieli

Z dziećmi pracuje 14 nauczycieli i specjalistów. Wszyscy zatrudnieni są zgodnie z kwalifikacjami.

0
Pozostali pracownicy

Przedszkole zatrudnia też 23 pracowników administracji i obsługi.

0
8 zł za wyżywienie

Odpłatność za wyżywienie wynosi 8,00 pln.

Skip to content